У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Тернопіль-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Тернопіль-Пас.:

Розклад поїздів Рокувата Тернопіль-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Тернопіль-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Слобідка, Хмельницький, Деражня, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.17 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 09.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Тернопіль-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Тернопіль-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Тернопіль-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Тернопіль-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рокувата - Тернопіль-Пас. можна від 227.55 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 17.17
Рокувата
09.50
Тернопіль-Пас.
16 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Тернопіль-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль-Пас. — Рокувата