У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трепівка - Звірове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Трепівка - Звірове:

Поточний розклад електричок Трепівка - Звірове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 21 хв зі станції Трепівка і прибуває на станцію Звірове о 18 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6331 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 30 хв. Між станціями Трепівка і Звірове цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Барвінкове(06.55), 286 Км(07.34), 248 Км(08.25), Новоукраїнка(09.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Трепівка - Звірове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Трепівка Звірове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Трепівка - Звірове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Трепівка та Звірове – 97.0 км. Ціна квитка на електричку Трепівка Звірове складає 35.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6331 Знам'янка Помічна 06.50
Трепівка
09.20
Звірове
2 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 16.21
Трепівка
18.37
Звірове
2 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Трепівка -Звірове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Трепівка — Звірове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Звірове — Трепівка