У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ценява - Хвалибога
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ценява - Хвалибога:

Поточний розклад електричок Ценява - Хвалибога включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 36 хв зі станції Ценява і прибуває на станцію Хвалибога о 09 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6452 сполученням Коломия - Заліщики, в цьому випадку поїздка займе 1 г 8 хв. Між станціями Ценява і Хвалибога цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ценява - Хвалибога, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ценява Хвалибога ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ценява - Хвалибога можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ценява та Хвалибога – 25.6 км. Ціна квитка на електричку Ценява Хвалибога складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6452 Коломия Заліщики 08.36
Ценява
09.44
Хвалибога
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ценява -Хвалибога можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ценява — Хвалибога

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хвалибога — Ценява