У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Турчиновичі - Самбір
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Турчиновичі - Самбір:

Поточний розклад електричок Турчиновичі - Самбір включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 50 хв зі станції Турчиновичі і прибуває на станцію Самбір о 17 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6018 сполученням Сянки - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Турчиновичі і Самбір цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Турчиновичі - Самбір, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Турчиновичі Самбір ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Турчиновичі - Самбір можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Турчиновичі та Самбір – 13.9 км. Ціна квитка на електричку Турчиновичі Самбір складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6018 Сянки Львів 07.08
Турчиновичі
07.30
Самбір
22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6022 Сянки Львів 16.50
Турчиновичі
17.07
Самбір
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Турчиновичі -Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Турчиновичі — Самбір

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самбір — Турчиновичі