У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самбір - Турчиновичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самбір - Турчиновичі:

Поточний розклад електричок Самбір - Турчиновичі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 18 хв зі станції Самбір і прибуває на станцію Турчиновичі о 20 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6027 сполученням Львів - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Самбір і Турчиновичі цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самбір - Турчиновичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самбір Турчиновичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самбір - Турчиновичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самбір та Турчиновичі – 13.9 км. Ціна квитка на електричку Самбір Турчиновичі складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6021 Львів Сянки 11.25
Самбір
11.43
Турчиновичі
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 20.18
Самбір
20.35
Турчиновичі
17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6027 Львів Сянки 22.50
Самбір
23.08
Турчиновичі
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самбір -Турчиновичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самбір — Турчиновичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Турчиновичі — Самбір