У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тимкове - Долинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Тимкове - Долинська:

Поточний розклад електричок Тимкове - Долинська включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 55 хв зі станції Тимкове і прибуває на станцію Долинська о 08 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 5402 сполученням Тимкове - Долинська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Тимкове і Долинська цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Тимкове - Долинська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Тимкове Долинська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Тимкове - Долинська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Тимкове -Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тимкове — Долинська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Долинська — Тимкове