У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6042 Помічна — Долинська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Помічна - Долинська номер 6042 відправляється зі станції Помічна о 18.00 і прибуває на станцію Долинська о 22.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6042 Помічна - Долинська пролягає по таким станціям як Висоцьке, Кропивницька, Осикувата, Бобринець, Седнівка, Червоне Озеро, 124 Км, Пост 127 Км, Тимкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 18.00
Висоцьке 18.12 2 хв  18.14 12 хв 
Кропивницька 18.26 2 хв  18.28 26 хв 
Осикувата 19.17 2 хв  19.19 1 г  17 хв 
Бобринець 19.54 2 хв  19.56 1 г  54 хв 
Седнівка 20.54 2 хв  20.56 2 г  54 хв 
Червоне Озеро 21.18 2 хв  21.20 3 г  18 хв 
124 Км 21.26 1 хв  21.27 3 г  26 хв 
Пост 127 Км 21.32 1 хв  21.33 3 г  32 хв 
Тимкове 21.42 30 хв  22.12 3 г  42 хв 
Долинська 22.30 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6042 Помічна — Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728