У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6042 Помічна — Долинська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Помічна - Долинська номер 6042 відправляється зі станції Помічна о 17.53 і прибуває на станцію Долинська о 22.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Висоцьке, Кропивницька, Осикувата, Бобринець, Седнівка, Червоне Озеро, 124 Км, Пост 127 Км, Тимкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 17.53
Висоцьке 18.06 2 хв  18.08 13 хв 
Кропивницька 18.20 2 хв  18.22 27 хв 
Осикувата 19.11 2 хв  19.13 1 г  18 хв 
Бобринець 19.57 3 хв  20.00 2 г  4 хв 
Седнівка 21.05 2 хв  21.07 3 г  12 хв 
Червоне Озеро 21.30 2 хв  21.32 3 г  37 хв 
124 Км 21.39 1 хв  21.40 3 г  46 хв 
Пост 127 Км 21.45 1 хв  21.46 3 г  52 хв 
Тимкове 21.54 30 хв  22.24 4 г  1 хв 
Долинська 22.42 4 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6042 Помічна — Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31