У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6042 Помічна — Долинська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6042 сполученням Помічна - Долинська відправляється зі станції Помічна о 17.30 і прибуває на станцію Долинська о 22.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Висоцьке, Кропивницька, Осикувата, Бобринець, Седнівка, Червоне Озеро, 124 Км, Пост 127 Км, Тимкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 17.30
Висоцьке 17.45 2 хв  17.47 15 хв 
Кропивницька 17.58 2 хв  18.00 28 хв 
Осикувата 18.48 2 хв  18.50 1 г  18 хв 
Бобринець 19.37 3 хв  19.40 2 г  7 хв 
Седнівка 20.51 2 хв  20.53 3 г  21 хв 
Червоне Озеро 21.19 2 хв  21.21 3 г  49 хв 
124 Км 21.28 1 хв  21.29 3 г  58 хв 
Пост 127 Км 21.36 1 хв  21.37 4 г  6 хв 
Тимкове 21.48 36 хв  22.24 4 г  18 хв 
Долинська 22.41 5 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6042 Помічна — Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728