У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6042 Помічна — Долинська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6042 сполученням Помічна - Долинська відправляється зі станції Помічна о 17.30 і прибуває на станцію Долинська о 22.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Висоцьке, Кропивницька, Осикувата, Бобринець, Седнівка, Червоне Озеро, 124 Км, Пост 127 Км, Тимкове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 17.30
Висоцьке 17.45 2 хв  17.47 15 хв 
Кропивницька 17.58 2 хв  18.00 28 хв 
Осикувата 18.48 2 хв  18.50 1 г  18 хв 
Бобринець 19.37 3 хв  19.40 2 г  7 хв 
Седнівка 20.51 2 хв  20.53 3 г  21 хв 
Червоне Озеро 21.19 2 хв  21.21 3 г  49 хв 
124 Км 21.28 1 хв  21.29 3 г  58 хв 
Пост 127 Км 21.36 1 хв  21.37 4 г  6 хв 
Тимкове 21.48 36 хв  22.24 4 г  18 хв 
Долинська 22.41 5 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6042 Помічна — Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031