З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали) - Ворочево
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ужгород(всі вокзали) - Ворочево:

Поточний розклад електричок Ужгород(всі вокзали) - Ворочево включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 37 хв зі станції Ужгород(всі вокзали) і прибуває на станцію Ворочево о 09 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6525-6526 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 18 хв. Між станціями Ужгород(всі вокзали) і Ворочево цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ужгород(всі вокзали) - Ворочево, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ужгород(всі вокзали) Ворочево ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ужгород(всі вокзали) - Ворочево можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518* Мукачево Сянки 08.37
Ужгород
09.06
Ворочево
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6525-6526 Мукачево Сянки 19.35
Ужгород
20.53
Ворочево
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ужгород -Ворочево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород(всі вокзали) — Ворочево

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ворочево — Ужгород(всі вокзали)