У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вівчицьк - Оржів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вівчицьк - Оржів:

Поточний розклад електричок Вівчицьк - Оржів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 45 хв зі станції Вівчицьк і прибуває на станцію Оржів о 16 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356-6355 сполученням Ковель - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 13 хв. Між станціями Вівчицьк і Оржів цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Голоби(06.25), Клепачів(07.06), Прилуцька(08.08), Арматнів(08.46), Клевань(09.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вівчицьк - Оржів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вівчицьк Оржів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вівчицьк - Оржів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Вівчицьк та Оржів – 123.6 км. Ціна квитка на електричку Вівчицьк Оржів складає 71.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356-6355 Ковель Здолбунів 06.20
Вівчицьк
09.33
Оржів
3 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6358-6357* Ковель Здолбунів 13.45
Вівчицьк
16.37
Оржів
2 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вівчицьк -Оржів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вівчицьк — Оржів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Оржів — Вівчицьк