З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Водяна - Цвіткове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Водяна - Цвіткове:

Поточний розклад електричок Водяна - Цвіткове включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 29 хв зі станції Водяна і прибуває на станцію Цвіткове о 09 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 5 г 36 хв. Між станціями Водяна і Цвіткове цей електропоїзд проїжджає 37 зупинок. Серед них Чорноліська(09.08), Соснівка(09.43), 241 Км(10.31), 222 Км(10.59), Костянтинівка(13.48), Клубна(14.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Водяна - Цвіткове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Водяна Цвіткове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Водяна - Цвіткове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Знам'янка Цвіткове 05.29
Водяна
09.38
Цвіткове
4 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Знам'янка Цвіткове 09.02
Водяна
14.38
Цвіткове
5 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6507 Знам'янка Цвіткове 17.33
Водяна
22.06
Цвіткове
4 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Водяна -Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Водяна — Цвіткове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Цвіткове — Водяна