У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Водяна,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Водяна:

Актуальний розклад електричок по станції Водяна містить всього 17 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Водяна з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Знам'янка-Пас., Миронівка, Кропивницький. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 01 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Колгоспна, Чорноліська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Водяна відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна, Помічна - Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Водяна відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Водяна - Кропивницький від 23.00 грн. (43.0 км)

  • Водяна - Ім. Тараса Шевченка від 34.00 грн. (81.0 км)

  • Водяна - Миронівка від 60.00 грн. (191.0 км)

  • Водяна - Помічна від 40.00 грн. (128.0 км)

  • Водяна - Знам'янка від 15.90 грн. (14.0 км)

  • Водяна - Городище від 40.00 грн. (131.0 км)

  • Водяна - Корсунь від 43.00 грн. (154.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Водяна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Водяна,Кіровоградська обл.