У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волчухи - Львів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Волчухи - Львів:

Поточний розклад електричок Волчухи - Львів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 44 хв зі станції Волчухи і прибуває на станцію Львів о 06 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6112 сполученням Мостиська-2 - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Волчухи і Львів цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Братковичі(17.47), Цунів(18.26), Рудне(18.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Волчухи - Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Волчухи Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Волчухи - Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6102 Мостиська Львів 05.44
Волчухи
06.47
Львів
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6106 Мостиська Львів 06.57
Волчухи
08.02
Львів
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6112 Мостиська Львів 17.43
Волчухи
19.05
Львів
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Волчухи -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волчухи — Львів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Волчухи