У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волчухи - Мостиська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Волчухи - Мостиська:

Поточний розклад електричок Волчухи - Мостиська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 55 хв зі станції Волчухи і прибуває на станцію Мостиська о 19 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6119 сполученням Львів - Мостиська-2, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Волчухи і Мостиська цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Родатичі(21.59), Заріччя(Берегове)(22.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Волчухи - Мостиська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Волчухи Мостиська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Волчухи - Мостиська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6109 Львів Мостиська 10.06
Волчухи
11.03
Мостиська-2
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6113 Львів Мостиська(митниця) 18.55
Волчухи
19.48
Мостиська-2
53 хв Курсує щоденно - переглянути
6119 Львів Мостиська 21.55
Волчухи
22.58
Мостиська-2
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Волчухи -Мостиська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волчухи — Мостиська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мостиська — Волчухи