У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мостиська-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мостиська-2:

Актуальний розклад електричок по станції Мостиська-2 містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мостиська-2 з такими станціями і населеними пунктами як Львів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 30 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Тщенець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мостиська-2 відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мостиська-2 - Львів, Львів - Мостиська-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мостиська-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6102 Мостиська Львів 04.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6106 Мостиська Львів 05.58 Курсує щоденно - переглянути
6109 Львів Мостиська 11.03 Курсує щоденно - переглянути
6112 Мостиська Львів 17.30 Курсує щоденно - переглянути
6113 Львів Мостиська 19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6119 Львів Мостиська 23.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мостиська-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мостиська-2