З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворочево - Кам'яниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворочево - Кам'яниця:

Поточний розклад електричок Ворочево - Кам'яниця включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 36 хв зі станції Ворочево і прибуває на станцію Кам'яниця о 16 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6549-6550 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Ворочево і Кам'яниця цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворочево - Кам'яниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворочево Кам'яниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворочево - Кам'яниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 06.56
Ворочево
07.01
Кам'яниця
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6565-6566 Сянки Мукачево 16.36
Ворочево
16.41
Кам'яниця
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6549-6550 Сянки Мукачево 19.05
Ворочево
19.11
Кам'яниця
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворочево -Кам'яниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворочево — Кам'яниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'яниця — Ворочево