З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворочево - ЛВЧ-5
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворочево - ЛВЧ-5:

Поточний розклад електричок Ворочево - ЛВЧ-5 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 05 хв зі станції Ворочево і прибуває на станцію ЛВЧ-5 о 20 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 30 хв. Між станціями Ворочево і ЛВЧ-5 цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворочево - ЛВЧ-5, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворочево ЛВЧ-5 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворочево - ЛВЧ-5 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 06.56
Ворочево
08.26
ЛВЧ-5
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6549-6550* Сянки Мукачево 19.05
Ворочево
20.26
ЛВЧ-5
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворочево -ЛВЧ-5 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворочево — ЛВЧ-5

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту ЛВЧ-5 — Ворочево