З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворочево - Школа-інтернат
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворочево - Школа-інтернат:

Поточний розклад електричок Ворочево - Школа-інтернат включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 54 хв зі станції Ворочево і прибуває на станцію Школа-інтернат о 21 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6517-6518 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями Ворочево і Школа-інтернат цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворочево - Школа-інтернат, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворочево Школа-інтернат ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворочево - Школа-інтернат можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518* Мукачево Сянки 09.07
Ворочево
09.49
Школа-інтернат
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520* Мукачево Сянки 11.09
Ворочево
11.48
Школа-інтернат
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6525-6526 Мукачево Сянки 20.54
Ворочево
21.33
Школа-інтернат
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворочево -Школа-інтернат можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворочево — Школа-інтернат

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Школа-інтернат — Ворочево