З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Білин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Білин:

Розклад поїздів Ворохта Білин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Білин найчастіше зупиняються на станціях Вороненко, Лазещина, Ясіня, Кваси, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.08 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Білин прибувають вони відповідно о 23.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Білин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Білин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Білин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
606К Львів Рахів 22.08
Ворохта
23.31
Білин
1 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Білин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Білин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Білин — Ворохта