З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигода - Кодима
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигода - Кодима:

Поточний розклад електричок Вигода - Кодима включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 29 хв зі станції Вигода і прибуває на станцію Кодима о 18 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6258 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 4 г 36 хв. Між станціями Вигода і Кодима цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Ленселище(18.17), Роздільна-1(18.56), Торосове(20.12), Абамеликове(22.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигода - Кодима, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигода Кодима ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигода - Кодима можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6252 Одеса Вапнярка 06.40
Вигода
10.59
Кодима
4 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 11.55
Вигода
16.28
Кодима
4 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Одеса Вапнярка 14.29
Вигода
18.19
Кодима
3 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 18.12
Вигода
22.48
Кодима
4 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигода -Кодима можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигода — Кодима

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кодима — Вигода