У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Висунь - П'ятихатки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Висунь - П'ятихатки:

Поточний розклад електричок Висунь - П'ятихатки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 10 хв зі станції Висунь і прибуває на станцію П'ятихатки о 10 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6466 сполученням Тимкове - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 25 хв. Між станціями Висунь і П'ятихатки цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Утішне(06.21), Кривий Ріг-Західний(07.00), Мудрьона(08.29), Рокувата(09.05), Кам'яне Поле(09.38), Савро(10.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Висунь - П'ятихатки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Висунь П'ятихатки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Висунь - П'ятихатки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6466 Тимкове П'ятихатки 06.10
Висунь
10.35
П'ятихатки-Пас.
4 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Висунь -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Висунь — П'ятихатки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятихатки — Висунь