У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Висунь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Висунь:

Актуальний розклад електричок по станції Висунь містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Висунь з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Тимкове, Мирова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 45 хв до пункту призначення Тимкове. Найближчі станції та зупинні пункти Тимкове, Утішне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Висунь відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Тимкове, Тимкове - Висунь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Висунь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6466 Тимкове П'ятихатки 06.09 1 хв  06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6485 Нікополь Тимкове 15.16 1 хв  15.17 Курсує щоденно - переглянути
6476 Тимкове Мирова 15.59 1 хв  16.00 Курсує щоденно - переглянути
6509 П'ятихатки Тимкове 21.44 1 хв  21.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
7766 Тимкове Висунь 22.32 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Висунь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Висунь