У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ясногірка - Знам'янський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ясногірка - Знам'янський:

Поточний розклад електричок Ясногірка - Знам'янський включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 27 хв зі станції Ясногірка і прибуває на станцію Знам'янський о 08 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6812-6822 сполученням Краматорськ - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Ясногірка і Знам'янський цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Герасимівка(07.31), Прилужний-3(08.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ясногірка - Знам'янський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ясногірка Знам'янський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ясногірка - Знам'янський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ясногірка та Знам'янський – 20.8 км. Ціна квитка на електричку Ясногірка Знам'янський складає 15.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6812-6822 Краматорськ Харків 07.27
Ясногірка
08.18
Знам'янський
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ясногірка -Знам'янський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ясногірка — Знам'янський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янський — Ясногірка