У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янський - Ясногірка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янський - Ясногірка:

Поточний розклад електричок Знам'янський - Ясногірка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 19 хв зі станції Знам'янський і прибуває на станцію Ясногірка о 19 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6813 сполученням Лозова - Краматорськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Знам'янський і Ясногірка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Черкаський(18.22), 1032 Км(18.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янський - Ясногірка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янський Ясногірка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янський - Ясногірка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6823-6813* Харків Краматорськ 18.19
Знам'янський
19.06
Ясногірка
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6813 Лозова Краматорськ 18.19
Знам'янський
19.06
Ясногірка
47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янський -Ясногірка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янський — Ясногірка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ясногірка — Знам'янський