У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ясинувата - Вуглегірськ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ясинувата - Вуглегірськ:

Розклад поїздів і електричок Ясинувата - Вуглегірськ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Ясинувата вночі о 03 г 41 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 26 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ясинувата о 16 г 47 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ясинувата до пункту прибуття Вуглегірськ становить 1 г 57 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 37 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 45 хв.
Деякі поїзди від станції Ясинувата до станції Вуглегірськ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ясинувата - Вуглегірськ проїжджають через такі станції і населені пункти як: 1118 Км, 1100 Км, 3 Км, Воля, Волинцеве.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ясинувата - Вуглегірськ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ясинувата - Вуглегірськ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ясинувата -Вуглегірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ясинувата — Вуглегірськ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Вуглегірськ — Ясинувата

За маршрутом Ясинувата - Вуглегірськ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ясинувата - Вуглегірськ Показати тільки електрички сполученням Ясинувата - Вуглегірськ