У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ясинувата-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ясинувата-Пас.:

Актуальний розклад електричок по станції Ясинувата-Пас. містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ясинувата-Пас. з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 16 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти Ясинувата-Гірка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ясинувата-Пас. відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ясинувата-Пас. відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6003 Ясинувата Іловайськ 08.16 Курсує щоденно - переглянути
6324/6323 Дебальцеве Ясинувата 16.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ясинувата-Пас.