У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Замулинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотів - Замулинці:

Поточний розклад електричок Заболотів - Замулинці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 22 хв зі станції Заболотів і прибуває на станцію Замулинці о 19 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6470-6469 сполученням Чернівці - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Заболотів і Замулинці цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотів - Замулинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотів Замулинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотів - Замулинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотів та Замулинці – 7.6 км. Ціна квитка на електричку Заболотів Замулинці складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6470-6469 Чернівці Коломия 07.15
Заболотів
07.29
Замулинці
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Чернівці Коломия 19.22
Заболотів
19.34
Замулинці
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотів -Замулинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Замулинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Замулинці — Заболотів