У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотне - Вапнярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотне - Вапнярка:

Поточний розклад електричок Заболотне - Вапнярка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 09 хв зі станції Заболотне і прибуває на станцію Вапнярка о 20 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Заболотне і Вапнярка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотне - Вапнярка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотне Вапнярка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотне - Вапнярка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотне та Вапнярка – 12.0 км. Ціна квитка на електричку Заболотне Вапнярка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6258 Одеса Вапнярка 00.03
Заболотне
00.20
Вапнярка
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6252 Одеса Вапнярка 12.19
Заболотне
12.36
Вапнярка
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 17.29
Заболотне
18.00
Вапнярка
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Одеса Вапнярка 20.09
Заболотне
20.26
Вапнярка
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотне -Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотне — Вапнярка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вапнярка — Заболотне