У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотці - Дворецька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотці - Дворецька:

Поточний розклад електричок Заболотці - Дворецька включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 43 хв зі станції Заболотці і прибуває на станцію Дворецька о 07 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 58 хв. Між станціями Заболотці і Дворецька цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Пониковиця(19.58), Турки(21.10), Мокрів(21.51), Здолбунів-Пас.(22.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотці - Дворецька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотці Дворецька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотці - Дворецька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотці та Дворецька – 196.0 км. Ціна квитка на електричку Заболотці Дворецька складає 106.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 04.43
Заболотці
07.33
Дворецька
2 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 19.52
Заболотці
22.50
Дворецька
2 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотці -Дворецька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .