У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотці - Мокрів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотці - Мокрів:

Поточний розклад електричок Заболотці - Мокрів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 43 хв зі станції Заболотці і прибуває на станцію Мокрів о 06 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 59 хв. Між станціями Заболотці і Мокрів цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Пониковиця(19.58), Турки(21.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотці - Мокрів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотці Мокрів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотці - Мокрів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотці та Мокрів – 159.1 км. Ціна квитка на електричку Заболотці Мокрів складає 84.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 04.43
Заболотці
06.25
Мокрів
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути
6092* Львів Здолбунів 11.58
Заболотці
13.43
Мокрів
1 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 19.52
Заболотці
21.51
Мокрів
1 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотці -Мокрів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотці — Мокрів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мокрів — Заболотці