У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотці - Мирогоща
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотці - Мирогоща:

Поточний розклад електричок Заболотці - Мирогоща включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 43 хв зі станції Заболотці і прибуває на станцію Мирогоща о 06 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 52 хв. Між станціями Заболотці і Мирогоща цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Пониковиця(19.58), Турки(21.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотці - Мирогоща, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотці Мирогоща ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотці - Мирогоща можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотці та Мирогоща – 152.3 км. Ціна квитка на електричку Заболотці Мирогоща складає 84.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 04.43
Заболотці
06.18
Мирогоща
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6092* Львів Здолбунів 11.58
Заболотці
13.36
Мирогоща
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 19.52
Заболотці
21.44
Мирогоща
1 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотці -Мирогоща можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотці — Мирогоща

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мирогоща — Заболотці