У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотці - Підзамче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотці - Підзамче:

Поточний розклад електричок Заболотці - Підзамче включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 09 хв зі станції Заболотці і прибуває на станцію Підзамче о 07 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 59 хв. Між станціями Заболотці і Підзамче цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Кути(11.25), Куткор(12.26), 1460 Км(13.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотці - Підзамче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотці Підзамче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотці - Підзамче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотці та Підзамче – 72.4 км. Ціна квитка на електричку Заболотці Підзамче складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 06.09
Заболотці
07.40
Підзамче
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 11.18
Заболотці
13.17
Підзамче
1 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотці -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотці — Підзамче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Підзамче — Заболотці