У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотці - Рудня-Почаївська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотці - Рудня-Почаївська:

Поточний розклад електричок Заболотці - Рудня-Почаївська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 43 хв зі станції Заболотці і прибуває на станцію Рудня-Почаївська о 05 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Заболотці і Рудня-Почаївська цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотці - Рудня-Почаївська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотці Рудня-Почаївська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотці - Рудня-Почаївська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотці та Рудня-Почаївська – 70.7 км. Ціна квитка на електричку Заболотці Рудня-Почаївська складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6384-6383 Красне Здолбунів 04.43
Заболотці
05.32
Рудня-Почаївська
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6092* Львів Здолбунів 11.58
Заболотці
12.50
Рудня-Почаївська
52 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 19.52
Заболотці
21.03
Рудня-Почаївська
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотці -Рудня-Почаївська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотці — Рудня-Почаївська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рудня-Почаївська — Заболотці