У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотці - Задвір'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотці - Задвір'я:

Поточний розклад електричок Заболотці - Задвір'я включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 09 хв зі станції Заболотці і прибуває на станцію Задвір'я о 07 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Заболотці і Задвір'я цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Кути(11.25), Куткор(12.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотці - Задвір'я, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотці Задвір'я ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотці - Задвір'я можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотці та Задвір'я – 42.8 км. Ціна квитка на електричку Заболотці Задвір'я складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 06.09
Заболотці
07.03
Задвір'я
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 11.18
Заболотці
12.37
Задвір'я
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотці -Задвір'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотці — Задвір'я

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Задвір'я — Заболотці