У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Забрідь - Доманинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Забрідь - Доманинці:

Поточний розклад електричок Забрідь - Доманинці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 17 хв зі станції Забрідь і прибуває на станцію Доманинці о 19 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Забрідь і Доманинці цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Великий Березний(06.20), Перечин(06.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Забрідь - Доманинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Забрідь Доманинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Забрідь - Доманинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Забрідь та Доманинці – 42.4 км. Ціна квитка на електричку Забрідь Доманинці складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 06.14
Забрідь
07.30
Доманинці
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 15.59
Забрідь
17.14
Доманинці
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 18.17
Забрідь
19.30
Доманинці
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Забрідь -Доманинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Забрідь — Доманинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Доманинці — Забрідь