У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Забрідь - Малий Березний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Забрідь - Малий Березний:

Поточний розклад електричок Забрідь - Малий Березний включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 17 хв зі станції Забрідь і прибуває на станцію Малий Березний о 18 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545-6546 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Забрідь і Малий Березний цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Забрідь - Малий Березний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Забрідь Малий Березний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Забрідь - Малий Березний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Забрідь та Малий Березний – 8.8 км. Ціна квитка на електричку Забрідь Малий Березний складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 06.14
Забрідь
06.30
Малий Березний
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 15.59
Забрідь
16.16
Малий Березний
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 18.17
Забрідь
18.32
Малий Березний
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Забрідь -Малий Березний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Забрідь — Малий Березний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Малий Березний — Забрідь