У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Забрідь - Щербин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Забрідь - Щербин:

Поточний розклад електричок Забрідь - Щербин включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 10 хв зі станції Забрідь і прибуває на станцію Щербин о 13 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6517-6518 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Забрідь і Щербин цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Пороги(09.48), Луг(10.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Забрідь - Щербин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Забрідь Щербин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Забрідь - Щербин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Забрідь та Щербин – 39.2 км. Ціна квитка на електричку Забрідь Щербин складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 09.45
Забрідь
11.17
Щербин
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520* Мукачево Сянки 12.10
Забрідь
13.36
Щербин
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524* Мукачево Сянки 21.47
Забрідь
23.18
Щербин
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Забрідь -Щербин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Забрідь — Щербин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Щербин — Забрідь