У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Забрідь - Ставне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Забрідь - Ставне:

Поточний розклад електричок Забрідь - Ставне включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 10 хв зі станції Забрідь і прибуває на станцію Ставне о 13 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6517-6518 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 52 хв. Між станціями Забрідь і Ставне цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Забрідь - Ставне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Забрідь Ставне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Забрідь - Ставне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Забрідь та Ставне – 25.7 км. Ціна квитка на електричку Забрідь Ставне складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 09.45
Забрідь
10.37
Ставне
52 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520* Мукачево Сянки 12.10
Забрідь
13.00
Ставне
50 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524* Мукачево Сянки 21.47
Забрідь
22.38
Ставне
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Забрідь -Ставне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Забрідь — Ставне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ставне — Забрідь