У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Забрідь - Ужгород-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Забрідь - Ужгород-2:

Поточний розклад електричок Забрідь - Ужгород-2 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 17 хв зі станції Забрідь і прибуває на станцію Ужгород-2 о 19 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6547-6548 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 39 хв. Між станціями Забрідь і Ужгород-2 цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Великий Березний(18.23), Ворочево(19.04), Пункт МПРВ(19.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Забрідь - Ужгород-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Забрідь Ужгород-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Забрідь - Ужгород-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Забрідь та Ужгород-2 – 50.4 км. Ціна квитка на електричку Забрідь Ужгород-2 складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6547-6548 Сянки Мукачево 18.17
Забрідь
19.56
Ужгород-2
1 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Забрідь -Ужгород-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Забрідь — Ужгород-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ужгород-2 — Забрідь