У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Сколе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Сколе:

Поточний розклад електричок Задорожна - Сколе включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 04 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Сколе о 20 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 1 г 43 хв. Між станціями Задорожна і Сколе цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Миколаїв-Дністровський(14.36), Стинава Нижня(15.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Сколе, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Сколе ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Сколе можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 10.13
Задорожна
11.51
Сколе
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.31
Задорожна
16.14
Сколе
1 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 19.04
Задорожна
20.39
Сколе
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Сколе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Сколе

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сколе — Задорожна