У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна:

Актуальний розклад електричок по станції Задорожна містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Задорожна з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 50 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Миколаїв-Дністровський, Черкаси Львівські. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Задорожна відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Львів, Львів - Мукачево, Лавочне - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 10.08 1 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.49 1 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Задорожна