У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна:

Актуальний розклад електричок по станції Задорожна містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Задорожна з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Трускавець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 30 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Миколаїв-Дністровський, Черкаси Львівські. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Задорожна відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Лавочне, Трускавець - Львів, Львів - Чоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Задорожна - Львів від 31.00 грн. (56.1 км)

  • Задорожна - Мукачево від 95.00 грн. (172.8 км)

  • Задорожна - Трускавець від 35.00 грн. (70.8 км)

  • Задорожна - Стрий(всі вокзали) від 22.00 грн. (37.0 км)

  • Задорожна - Воловець від 71.00 грн. (122.2 км)

  • Задорожна - Миколаїв-Дністровський від 11.00 грн. (7.1 км)

  • Задорожна - Свалява від 80.00 грн. (147.6 км)

  • Задорожна - Чоп від 115.00 грн. (214.8 км)

  • Задорожна - Пустомити від 22.00 грн. (38.4 км)

  • Задорожна - Дрогобич від 35.00 грн. (61.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.27 1 хв  06.28 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 10.11 1 хв  10.12 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.23 1 хв  13.24 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.30 1 хв  14.31 Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.47 1 хв  18.48 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.29 1 хв  21.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Задорожна