У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Славське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Славське:

Поточний розклад електричок Задорожна - Славське включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 04 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Славське о 21 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 2 г 23 хв. Між станціями Задорожна і Славське цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Миколаїв-Дністровський(14.26), Стинава Нижня(15.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Славське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Славське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Славське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задорожна та Славське – 96.2 км. Ціна квитка на електричку Задорожна Славське складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187 Львів Мукачево 10.12
Задорожна
12.29
Славське
2 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.21
Задорожна
16.44
Славське
2 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.04
Задорожна
21.18
Славське
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Славське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Славське — Задорожна