У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - Трускавець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - Трускавець:

Поточний розклад електричок Задорожна - Трускавець включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 30 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію Трускавець о 23 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Львів - Трускавець, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Задорожна і Трускавець цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Миколаїв-Дністровський(21.36), Стрий(22.09), Стебник(23.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - Трускавець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна Трускавець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - Трускавець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задорожна та Трускавець – 70.8 км. Ціна квитка на електричку Задорожна Трускавець складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6015 Львів Трускавець 21.30
Задорожна
23.17
Трускавець
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — Трускавець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Трускавець — Задорожна