У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задвір'я - Пониковиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задвір'я - Пониковиця:

Поточний розклад електричок Задвір'я - Пониковиця включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 45 хв зі станції Задвір'я і прибуває на станцію Пониковиця о 19 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Задвір'я і Пониковиця цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Полтва(18.49), Кути(19.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задвір'я - Пониковиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задвір'я Пониковиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задвір'я - Пониковиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задвір'я та Пониковиця – 76.0 км. Ціна квитка на електричку Задвір'я Пониковиця складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092* Львів Здолбунів 11.07
Задвір'я
12.10
Пониковиця
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 18.45
Задвір'я
19.48
Пониковиця
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задвір'я -Пониковиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задвір'я — Пониковиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пониковиця — Задвір'я