У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задвір'я - Верба
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задвір'я - Верба:

Поточний розклад електричок Задвір'я - Верба включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 07 хв зі станції Задвір'я і прибуває на станцію Верба о 13 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 18 хв. Між станціями Задвір'я і Верба цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Полтва(18.49), Кути(19.34), Гаї Ситенські(20.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задвір'я - Верба, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задвір'я Верба ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задвір'я - Верба можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задвір'я та Верба – 148.5 км. Ціна квитка на електричку Задвір'я Верба складає 80.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092* Львів Здолбунів 11.07
Задвір'я
13.14
Верба
2 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095* Львів Здолбунів 18.45
Задвір'я
21.03
Верба
2 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задвір'я -Верба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задвір'я — Верба

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Верба — Задвір'я