У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задвір'я - Ясенівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задвір'я - Ясенівці:

Поточний розклад електричок Задвір'я - Ясенівці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 35 хв зі станції Задвір'я і прибуває на станцію Ясенівці о 18 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Задвір'я і Ясенівці цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задвір'я - Ясенівці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задвір'я Ясенівці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задвір'я - Ясенівці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задвір'я та Ясенівці – 60.4 км. Ціна квитка на електричку Задвір'я Ясенівці складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6042 Львів Тернопіль 09.54
Задвір'я
10.37
Ясенівці
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 17.35
Задвір'я
18.13
Ясенівці
38 хв Курсує щоденно - переглянути
6034 Львів Злочів 21.34
Задвір'я
22.13
Ясенівці
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задвір'я -Ясенівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задвір'я — Ясенівці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ясенівці — Задвір'я