У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задвір'я - Здолбунів-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задвір'я - Здолбунів-Пас.:

Поточний розклад електричок Задвір'я - Здолбунів-Пас. включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 42 хв зі станції Задвір'я і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 14 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096-6095 сполученням Львів - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 51 хв. Між станціями Задвір'я і Здолбунів-Пас. цей електропоїзд проїжджає 30 зупинок. Серед них Полтва(18.49), Кути(19.43), Гаї Ситенські(20.56), Дубно(21.37), Глинськ(22.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задвір'я - Здолбунів-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задвір'я Здолбунів-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задвір'я - Здолбунів-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задвір'я та Здолбунів-Пас. – 254.1 км. Ціна квитка на електричку Задвір'я Здолбунів-Пас. складає 0.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Львів Здолбунів 10.42
Задвір'я
14.10
Здолбунів-Пас.
3 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Здолбунів 18.44
Задвір'я
23.35
Здолбунів-Пас.
4 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задвір'я -Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задвір'я — Здолбунів-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів-Пас. — Задвір'я