У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці - Київ-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальці - Київ-Пас.:

Поточний розклад електричок Загальці - Київ-Пас. включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 37 хв зі станції Загальці і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Тетерів - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 52 хв. Між станціями Загальці і Київ-Пас. цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Хутір Гай(05.57), Немішаєве(06.21), Буча(06.53), Новобіличі(07.12), Караваєві Дачі(07.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальці - Київ-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальці Київ-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальці - Київ-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6604 Тетерів Київ 05.54
Загальці
07.46
Київ-Пас.
1 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути
6608* Коростень Київ 07.24
Загальці
09.05
Київ-Пас.
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
6612* Тетерів Київ 11.37
Загальці
13.06
Київ-Пас.
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Київ 14.58
Загальці
16.34
Київ-Пас.
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальці -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальці — Київ-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ-Пас. — Загальці