У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Загальці:

Актуальний розклад електричок по станції Загальці містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Загальці з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Коростень, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 55 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Спартак, Хутір Гай, Бородянка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Загальці відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святошин - Коростень, Тетерів - Київ-Пас., Київ-Пас. - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Загальці відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Загальці - Святошин від 20.00 грн. (50.9 км)

  • Загальці - Коростень(всі вокзали) від 35.00 грн. (92.3 км)

  • Загальці - Ірпінь від 20.00 грн. (38.9 км)

  • Загальці - Буча від 20.00 грн. (33.8 км)

  • Загальці - Борщагівка від 25.00 грн. (53.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 05.11 1 хв  05.12 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Київ 05.53 1 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6601 Київ Коростень 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6608* Коростень Київ 07.23 1 хв  07.24 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Коростень 08.53 1 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 09.54 1 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 10.36 1 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 10.53 1 хв  10.53 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 11.44 1 хв  11.45 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 12.52 1 хв  12.53 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 13.37 1 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 14.10 1 хв  14.11 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 14.59 1 хв  15.00 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.51 1 хв  15.52 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 16.21 1 хв  16.22 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 16.43 1 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 16.48 2 хв  16.50 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6617 Київ Тетерів 18.49 1 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 19.01 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 19.44 1 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути
6621 Святошин Тетерів 20.37 1 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Тетерів 21.54 1 хв  21.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Загальці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Загальці