У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тетерів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тетерів:

Актуальний розклад електричок по станції Тетерів містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тетерів з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 51 хв до пункту призначення Київ-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Піски, Макалевичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тетерів відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Борщагівка, Тетерів - Святошин, Коростень - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тетерів відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Тетерів - Київ від 0.00 грн. (432.7 км)

  • Тетерів - Коростень(всі вокзали) від 30.00 грн. (77.5 км)

  • Тетерів - Святошин від 25.00 грн. (65.7 км)

  • Тетерів - Ірпінь від 25.00 грн. (53.7 км)

  • Тетерів - Малин від 15.00 грн. (23.4 км)

  • Тетерів - Борщагівка від 25.00 грн. (67.8 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тетерів