У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тетерів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тетерів:

Актуальний розклад електричок по станції Тетерів містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тетерів з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Коростень, Яблунець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 33 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Піски, Макалевичі, Спартак. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тетерів відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Тетерів, Малин - Святошин, Київ-Пас. - Яблунець. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тетерів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тетерів