У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загорб - Дубриничі(пл)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загорб - Дубриничі(пл):

Поточний розклад електричок Загорб - Дубриничі(пл) включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 36 хв зі станції Загорб і прибуває на станцію Дубриничі(пл) о 18 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545-6546 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Загорб і Дубриничі(пл) цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Жорнава(15.23), Школа-інтернат(16.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загорб - Дубриничі(пл), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загорб Дубриничі(пл) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загорб - Дубриничі(пл) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 05.32
Загорб
06.42
Дубриничі(пл)
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Сянки Мукачево 15.19
Загорб
16.29
Дубриничі(пл)
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 17.36
Загорб
18.45
Дубриничі(пл)
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загорб -Дубриничі(пл) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загорб — Дубриничі(пл)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубриничі(пл) — Загорб